
| Parameter | Value |
|---|---|
| Length | 2.3 mm |
| Width | 2 mm |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Number of Pins | 8 |
| Height | 900 µm |
| Packaging | Reel |
| Thickness | 0.85 mm |
| Radiation Hardening | No |
| RoHS | Compliant |
| REACH SVHC | No SVHC |
| Contact Plating | Gold |
| Frequency | 200 MHz |
| Number of Elements | 1 |
| Output Current | 32 mA |
| Number of Circuits | 1 |
| Max Supply Voltage | 5.5 V |
| Min Supply Voltage | 1.65 V |
| Number of Bits | 1 |
| Turn-On Delay Time | 1.6 ns |
| Quiescent Current | 10 µA |
| Propagation Delay | 14.4 ns |
| High Level Output Current | -32 mA |
| Low Level Output Current | 32 mA |
| Logic Function | AND, D-Type, Flip-Flop |
| Number of Bits per Element | 1 |
| Number of Gates | 2 |
| Clock Edge Trigger Type | Positive Edge |
| Schedule B | 8542390000 |
Stock: 5129
Distributors
pcbx
Unit Price$0.15830
Ext.Price$0.15830
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.15830 | $0.15830 |
| 10 | $0.14131 | $1.41310 |
| 50 | $0.12614 | $6.30700 |
| 100 | $0.10453 | $10.45300 |
| 500 | $0.08662 | $43.31000 |
| 1000 | $0.08307 | $83.07000 |
| 3000 | $0.07967 | $239.01000 |
| 5000 | $0.07497 | $374.85000 |
